WSR3R0402FTA
MFR.Part #
WSR3R0402FTA
JLCPCB Part #
C6752075
Description
-65℃~+275℃ 3W 40.2mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount