WSR2R3760FTB
MFR.Part #
WSR2R3760FTB
JLCPCB Part #
C4117265
Description
-65℃~+275℃ 2W 376mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount