WSR2R3160FTB
MFR.Part #
WSR2R3160FTB
JLCPCB Part #
C4146073
Description
-65℃~+275℃ 2W 316mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount