WSR3R0125FEA
MFR.Part #
WSR3R0125FEA
JLCPCB Part #
C4146840
Description
-65℃~+275℃ 12.5mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS