WSR2R6650DTA
MFR.Part #
WSR2R6650DTA
JLCPCB Part #
C4103609
Description
-65℃~+275℃ 2W 665mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount