WSR2R3760FEB
MFR.Part #
WSR2R3760FEB
JLCPCB Part #
C4075996
Description
-65℃~+275℃ 2W 376mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS