WSR2R6490FEK
MFR.Part #
WSR2R6490FEK
JLCPCB Part #
C4225042
Description
-65℃~+275℃ 2W 649mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS