Y0007120K800T0L
MFR.Part #
Y0007120K800T0L
JLCPCB Part #
C1483966
Description
-55℃~+125℃ 120.8kΩ 400mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors