WSR2R2740FEA
MFR.Part #
WSR2R2740FEA
JLCPCB Part #
C4094784
Description
-65℃~+275℃ 274mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS