WSR2R2940FEA
MFR.Part #
WSR2R2940FEA
JLCPCB Part #
C4060869
Description
-65℃~+275℃ 294mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS