WSR2R2740FTA
MFR.Part #
WSR2R2740FTA
JLCPCB Part #
C4351202
Description
-65℃~+275℃ 274mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount