WSR2R2700FEA
MFR.Part #
WSR2R2700FEA
JLCPCB Part #
C3954820
Description
-65℃~+275℃ 270mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS