Y0786127R000B9L
MFR.Part #
Y0786127R000B9L
JLCPCB Part #
C1468501
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 127Ω 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS