WSR2R0665FEA
MFR.Part #
WSR2R0665FEA
JLCPCB Part #
C4006797
Description
-65℃~+275℃ 2W 66.5mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS