WSR2R2200FTA
MFR.Part #
WSR2R2200FTA
JLCPCB Part #
C6327426
Description
-65℃~+275℃ 220mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount