WSR2R2210FBA
MFR.Part #
WSR2R2210FBA
JLCPCB Part #
C3984706
Description
-65℃~+275℃ 221mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount