WSR2R6980FEA
MFR.Part #
WSR2R6980FEA
JLCPCB Part #
C4142226
Description
-65℃~+275℃ 2W 698mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS