CMF60232K00FKEK
MFR.Part #
CMF60232K00FKEK
JLCPCB Part #
C1435057
Description
-55℃~+175℃ 1W 232kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS