WSR2R9100FEK
MFR.Part #
WSR2R9100FEK
JLCPCB Part #
C4219935
Description
-65℃~+275℃ 2W 910mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS