WSR3R0392FEA
MFR.Part #
WSR3R0392FEA
JLCPCB Part #
C4230868
Description
-65℃~+275℃ 39.2mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS