WSR2R2210FTA
MFR.Part #
WSR2R2210FTA
JLCPCB Part #
C4179230
Description
-65℃~+275℃ 221mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount