HBU330KBBBRBKR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HBU330KBBBRBKR
JLCPCB Part #
C7201275
Package
Plugin
Description
2kV 33pF 5mm 7mm ±10% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS