WSR2R1700FBA
MFR.Part #
WSR2R1700FBA
JLCPCB Part #
C3988310
Description
-65℃~+275℃ 170mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount