WSR5R1800FEA
MFR.Part #
WSR5R1800FEA
JLCPCB Part #
C4299772
Description
-65℃~+275℃ 180mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS