WSR2R0316FTA
MFR.Part #
WSR2R0316FTA
JLCPCB Part #
C4290092
Description
-65℃~+275℃ 2W 31.6mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount