WSR2R2200DEA
MFR.Part #
WSR2R2200DEA
JLCPCB Part #
C4209034
Description
-65℃~+275℃ 220mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS