WSR33L300FEA
MFR.Part #
WSR33L300FEA
JLCPCB Part #
C4118408
Description
-65℃~+275℃ 3.3mΩ 3W ±1% ±450ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS