WSR2R1460FBA
MFR.Part #
WSR2R1460FBA
JLCPCB Part #
C4299284
Description
-65℃~+275℃ 146mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount