WSR2R2400FBA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR2R2400FBA
JLCPCB Part #
C4112812
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 240mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount