356075RFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
356075RFT
JLCPCB Part #
C4030671
Package
4527
Description
-55℃~+155℃ 6W 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS