WSR2R5490DEB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR2R5490DEB
JLCPCB Part #
C3918959
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 2W 549mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS