WSR2R1150FEA
MFR.Part #
WSR2R1150FEA
JLCPCB Part #
C4350143
Description
-65℃~+275℃ 115mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS