WSR2R1450FEA
MFR.Part #
WSR2R1450FEA
JLCPCB Part #
C3958353
Description
-65℃~+275℃ 145mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS