MRS25000C9310FCT00
MFR.Part #
MRS25000C9310FCT00
JLCPCB Part #
C3497046
Description
-55℃~+155℃ 600mW 931Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS