RLR05C8062FSRE519
MFR.Part #
RLR05C8062FSRE519
JLCPCB Part #
C3460545
Description
-65℃~+150℃ 125mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors