WSR2R1650FEA
MFR.Part #
WSR2R1650FEA
JLCPCB Part #
C4179452
Description
-65℃~+275℃ 165mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS