WSR2R1180FEA
MFR.Part #
WSR2R1180FEA
JLCPCB Part #
C4346951
Description
-65℃~+275℃ 118mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS