WSR22L200FBA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR22L200FBA
JLCPCB Part #
C3952748
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 2.2mΩ 2W ±1% ±600ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount