WSR2R1000DBA
MFR.Part #
WSR2R1000DBA
JLCPCB Part #
C3980268
Description
-65℃~+275℃ 100mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount