WSR2R2000DBA
MFR.Part #
WSR2R2000DBA
JLCPCB Part #
C4234672
Description
-65℃~+275℃ 200mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount