WSR2R3000DBA
MFR.Part #
WSR2R3000DBA
JLCPCB Part #
C7390085
Description
-65℃~+275℃ 2W 300mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount