WSR2R0625FBA
MFR.Part #
WSR2R0625FBA
JLCPCB Part #
C4360200
Description
-65℃~+275℃ 2W 62.5mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount