RNC50H1583FRRE8
MFR.Part #
RNC50H1583FRRE8
JLCPCB Part #
C3399426
Description
-65℃~+175℃ 100mW 158kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors