WSR2R1500DBA
MFR.Part #
WSR2R1500DBA
JLCPCB Part #
C4016887
Description
-65℃~+275℃ 150mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount