WSR2R2940DBA
MFR.Part #
WSR2R2940DBA
JLCPCB Part #
C3918652
Description
-65℃~+275℃ 294mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount