WSR2R0665FBA
MFR.Part #
WSR2R0665FBA
JLCPCB Part #
C4347958
Description
-65℃~+275℃ 2W 66.5mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount