WSR5R2560FEK
MFR.Part #
WSR5R2560FEK
JLCPCB Part #
C4270284
Description
-65℃~+275℃ 256mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS