TLZ7V5A-GS18
MFR.Part #
TLZ7V5A-GS18
JLCPCB Part #
C17220965
Package
MiniMELF(SOD-80)
Description
3uA@6.5V 500mW 7.5V 8Ω MiniMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS