WSR2R0665FTA
MFR.Part #
WSR2R0665FTA
JLCPCB Part #
C3960522
Description
-65℃~+275℃ 2W 66.5mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount