Y1627142R820A9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1627142R820A9W
JLCPCB Part #
C4267613
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 142.82Ω 500mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS